Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » LG tévén szeretnék 3d filmet...

Péli Gábor kérdése:

LG tévén szeretnék 3d filmet nézni pendrive segitségével, de azt írja ki hogy a fájl érvénytelen. Valami megoldás?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Át kell konvertálni olyan formátumra amit a tévéd lejátszik.
2012. okt. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az jó mivel tudom?
2012. okt. 15. 17:09
 3/5 anonim válasza:
Az Lg tv sajnos pendrive-ról nem játszik le 3d-s filmet ismerősöm is így járt nekem Samsung 3d tv-m van és az mindent visz de az övé nem viszi pendrive-ról. bocsi a lehangoló válaszért de ez az igazság
2012. okt. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak a dts hang miatt nem játsza le?Mert én úgy tudom hogy csak az idei legújabb LG tévék játszák le a dts audiót.Pontos típust írhatnál.
2012. okt. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
trinity.mkv.de van olyan mkv fájl amit lejátszik.ritka az a film amit nem tudtam megnézni.
2012. okt. 16. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!