Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Sims 3 alapjáték EREDETIBEN...

A Sims 3 alapjáték EREDETIBEN elindul más gépen, ha már egy előzőn fel lett telepítve?

Figyelt kérdés
Egyik barátom kölcsönadja nekem az eredeti Sims 3 játékát. Szerintetek elindul az én gépemen is, ha ő már feltelepítette a sajátján?

2012. okt. 14. 12:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nem kér kódot akkor lehet, de lényegében csak egyikőtök játszhat vele, ha kéri a lemezt játék közben. Gondolom...
2012. okt. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

de nekem csak annyira kell a lemez, hogy feltelepítsem az alapjátékot, mert van egy eredeti kiegészítőm (természetfeletti erők) és az nem indult el a letöltött alapjátékkal. ezért kell nekem eredetibe.

de ha kér kódot akkor az már nem lesz jó?

2012. okt. 14. 15:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha mind a ketten ugyan azt használjátok, akkor nem valószínű...
2012. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azért reménykedem a legjobbakban. köszönöm a segítséged.:)
2012. okt. 14. 18:31
 5/9 Lunala ***** válasza:

Persze, hogy elindul :) A telepítéshez még ugyan azt a kódot is használhatod, csak egyébként regisztrálni nem tudsz már vele a Sims 3 oldalára :)

Ha pedig bármi kieget ráteszel után, akkor annak a cd-jével fog elindulni a játék, így az alapot visszaadhatod a barátodnak :)

2012. okt. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

na hát nekem is ez volt a véleményem, csak elbizonytalanítottak, ezért kérdeztem meg itt is.:D

meg belegondoltam, hogy nyílván azért árulják az interneten használtan, mert más is fel tudja használni még.

regisztrálni netre nem akarom, csak feltelepíteni, hogy induljon a kiegészítő.:)

nagyon köszönöm a segítséget! :)

2012. okt. 14. 21:45
 7/9 anonim válasza:
Nem,mert a lemez csak 1 helyre engedi magát telepíteni!
2012. okt. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ma délután megcsináltam és a játék tökéletesen ment! :) semmi gond nem volt egyikkel sem. a telepítés is simán ment.

a vicceskedvű válaszolók meg kíméljenek! :)

2012. okt. 15. 18:58
 9/9 DrarkPain válasza:
Elmondanád a telepítő kódot mert én ujra telepítettem a gépemen az eredeti sims 3 alapjátékot és nem fogadta el a telpítő kódot . meg tudod adni ?
2013. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!