Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Notebookom monitorja kikapcsol...

Notebookom monitorja kikapcsol ha rá megyek a Felhasználóváltásra, de volt már rá példa hogy használata közben is kikapcsolt. Mi lehet ennek az oka? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Tegnap kikapcsolt a laptopom monitorja mikor használtam,újra indítás után minden jó lett.De ma rá mentem a felhasználó váltásra is kikapcsolt a monitorja.És miután bekapcsoltam még eljátszotta kétszer,már újra akartam telepíteni a windowsot.De utána magától vissza kapcsolt.Lehet az a baja,hogy volt egy Mac témám és arra rá raktam egy Windows 8 témát?

#monitor #laptop #win theme
2012. okt. 14. 14:43
 1/4 Laptopszerviz válasza:

SZia,


Lehet valamilyen szoftveres hiba is, de akár egy kezdődő hardveres probléma is. Futtass rajta vírus irtást, ha még nem tetted. Ha nem javul a helyzet, akkor telepíts újra Wint, ha ez sem segít, akkor hardveres gond lesz.


Hardveres problémánkban mi is tudunk segíteni, Budapesti szervizünkben kollégánk ingyenesen bevizsgálja a laptopodat: [link]

2012. okt. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szlovákiai vagyok,szóval nem hiszem hogy megérné.Át telepítettem az Op rendszert és tegnap ment el csak.Mértem a processzorom hőmérsékletét,üti a 60 fokot.A hét folyamán ki tisztíttatom mivel szerintem poros.
2012. okt. 15. 17:23
 3/4 Laptopszerviz válasza:
Ha nem csak a monitorja kapcsol ki, hanem az egész laptop, akkor lesz hűtő gond... azt egyébként érdemes kitisztíttatni kb 1-2 évente ettől a problémától függetlenül.
2012. okt. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Csak a monitor kapcsolt ki,most pár napja elég stabilan megy minden.
2012. okt. 16. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!