Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem engedik a szüleim...

Miért nem engedik a szüleim hogy kicseréljek pár dolgot a gépemben?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz témába irtam.(bocsi!).Szóval térjünk a kérdésre...A szüleim nem engedik hogy grafikus kártyát+tápot cseréljek a gépemben.Pedig egy forintot sem kellene hogy fizessenek.Saját pénzemböl vennék mindent.Hogyan vehetem öket rá hogy megvehessem azt a 2 dolgot?
2012. okt. 15. 23:00
 1/2 anonim ***** válasza:
szeretnél tanuláshoz szoftvereket használni és azokhoz jó gép kell:)
2012. okt. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ők amúgy értenek hozzá? Te értesz hozzá? Miért akarsz új tápot például?


Egyébként nem is... rosszul kezdem én is.


1. Őket megkérdezted már, hogy miért nem?


Mert egyébként ezer oka lehet. Pl. nem akarják, hogy a jobb konfigon futó jobb játékokkal még több időt tölts. Nem akarják, hogy erre verd el a pénzed. Nem is tudják, mi fán terem ez, de félnek, hogy elcseszed. Lehet, hogy amúgy is tervezik egy új gép megvételét.


Talán őket kellene tehát megkérdezni, és a válasz ismeretében elgondolkozni azon, hogy tényleg kell-e ez neked, és ha a válasz igen, akkor lehet továbbgondolni, hogy hogyan győzhetnéd meg őket. Komolyan úgy gondolod, hogy itt látatlanban bárki jobban fogja tudni hogy hogyan hasson a szüleidre, mint te magad?

2012. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!