Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptopon müködik a Hamachi-s...

Laptopon müködik a Hamachi-s (meg a CraftBukkit-os) Minecraft szerver is, míg ha az asztali gépről (amiről szeretném hogy menjen) inditom el, nem tudnak rá csatlakozni, "can't reach server! "! Mit tehetek ez esetben?

Figyelt kérdés
Az asztali gépröl ment (WinXP alatt), de most, hogy rátelepitettem a Win7-et, egyszerüen nem tudom összehozni, hogy müködjön megint. Youtube-röl probáltam segitséget nézni, néztem magyar ill. külföldi videókat is, de sehogysem tudnak rá belépni az emberkék! :/

2012. okt. 19. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
A tűzfal beállítások helyesek? (Egyáltalán csináltál vele valamit?)
2012. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, a tűzfalhoz hozzá sem nyúltam!
2012. okt. 20. 11:16
 3/4 A kérdező kommentje:

Kikapcsoltam a tűzfalat, és megy minden perfektül! :'D


KÖszi

2012. okt. 20. 11:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szívesen.

De amúgy elég, ha a szerver portjait engedélyezed.

(Ez általános hiba szokott lenni, hogy az emberek nem törődnek a tűzfallal és csodálkoznak, hogy nem megy.)

2012. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!