Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az MSI laptopokról?

Figyelt kérdés

Nézegettem internátra,főleg játékra a laptopokat és megakadt a szemem ezen az MSI-n

[link]

csak én hallotam egy és mást az MSI-ről,hogy rosz meg nem ér semmit,ez erre a laptoipra is igaz?Ha ténleg olyar rossz a laptop mint hittem akkor jobb nála egy ASUS G55VW?

[link]



2012. okt. 20. 10:42
 1/3 anonim ***** válasza:

én inkább ezt venném: [link]


de ha gyűjtesz még egy kicsit vehetsz egy alienwaret is. :)

2012. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pavilon-nak nem jó a hűtése+még hangos is mint egy repülő,azért nem szeretnék ilyet venni,és csak GT630-as graf. kártya van benne!
2012. okt. 20. 12:24
 3/3 anonim válasza:
Nagyon rosszak, nekem is az volt 2evig tudtam hasznalni, ezalatt 3x volt szervizben...elromlott a toltoje, az aksija, kulso resze is joparszor szetment( nagyon gyengen osszerakott gepek), forrosodik es hangosan megy nagyon... Ezen kivul kb ismerek 4embert minimum akiknek MSI laptopjuk van es mindenki csak panaszkodott rajuk..
2012. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!