Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megnézni a...

Hogyan tudom megnézni a mostani msn-en, hogy X-nek kik az ismerősei?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt eddig sem lehetett megnézni.
2012. okt. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De. meglehetett. De tényleg!! Emlékszem, hogy még két éve volt egy ismerősöm akinek megnéztem, hogy milyen ismerősei vannak, és megállapítottam, hogy a legtöbb az lány, és hogy milyen csinosak... ez alatt azt értem, hogy mindegyiknek valamilyen pózolós képe volt.
2012. okt. 20. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:

A netes profilra gondolsz, amikor az ismerősöd profilját meg lehetett nyitni, és ott voltak emberek?


Nekem is rémlik valamilyen online lista, de szerintem az valamilyen kezdetleges közösségi oldal volt, mert oda bárkit fel lehetett venni, anélkül hogy Messenger-partnerek lettek volna. Vagyis először volt az az oldal, utána a Live rendszerben történtek összevonások, és lehet utána mutatta már az ismerősöket.


Elvileg a partner profiljára kell jobb klikkel kattintani a listában, és ott a lehetőségek közül kiválasztani (talán a profil megtekintését).

2012. okt. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen, arra gondolok. am próbáltam úgy, de nem sikerült... :/ mindegy. köszönöm szpen! :)
2012. okt. 21. 01:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!