Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Pár játék miatt érdemes...

Pár játék miatt érdemes XBOX360-at venni?

Figyelt kérdés
fifa, cod, f1, ezek miatt érdemes xbox 360-at venni? Van egy ultra erős gépem is, csak nemtudom, hogy pár kedvelt játék miatt érdemes e venni...és ugyebár xbox ra vannak exlúzív játékok, amik PC-n nem elérhetőek...és xbox-ot el tudnám vinni a nyaralónkba is...Szerintetek?

2012. okt. 20. 22:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri,mert nem csak a játékok de feeling is más egy konzolon berakod a gépbe a lemezt és már játszol is + egy kontrollerbe sűrítve az irányítás,menü stb.. nem kell harminc gombot használni mint a PC-s játékoknál.Az Xbox360 kontroller nagyon kifinomult egyes játékoknál nagyon jól átjön egy-egy fegyver ereje(Fallout 3 GOTY,Borderlands stb...)szó szerint a kezedben érzed a játékot.A PC-n mivel sokan egérrel nyomják a játékokat(90%)ez a konzol feeling kimarad.

Egy másik érv a Live szolgáltatás ahol,multizni tudsz haverokkal,Facebook,Youtube,Internet Explorer,Stb...netezésre is alkalmas.

2012. okt. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Hát ha van egy ultraerős PC-d én meggondolnám, most ilyen fifa, cod meg hasonlók miatt nem vennék boxot, jelenleg sok játék grafikája PC-n szebb ugye a konzolok most kicsikét lemaradtak, mert idősek, de amint jön a kövi generáció megint lemarad a PC(remélem).Exkluzív játékok miatt érdemes, esetleg Gears of War, meg HALO széria ezek jók.Úgy tudom a multiplayer sem laggol, nem úgy mint PC-n, hogy bejön valaki 20-as pingel meg valaki 100-150-essel és csak rontja a játékélményt.

Na meg nekem érdemes venni mert az én PC-men se a Battlefield 3 se más új játék nem fut már élvezhetően.

Ráadásul igaz az is, hogy az Xbox 360 kontrollerével nagyon élvezetes a lövöldözés, sokat dob a játékélményen!


Vehetsz most is boxot de én úgy vagyok vele, hogy megvárom a jövő évi E3-at valószínűleg ott bejelentik az új Xboxot(ha van eszük), ha meg nem akkor bátran fogok utána én is venni egy 360-at, mert, hogy PC-re nem költök többet az biztos...

2012. okt. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát ez a gép 200 körül volt tavaly, szóval leginkább én is emiatt az xbox feeling miatt szeretnék egyet.
2012. okt. 21. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Am akkor már nem egyszerűbb, ha a gépedre veszel egy kontrollert?? Elvégzed a beállításokat ami poár perc és ugyan olyan, csak spóroltál rajta sokat :D
2012. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha meg TV-re akarok átvinni, az sem egy túl nehéz :)
2012. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
van 2 kontrollerem :D De az mégsem olyan, mintha LIVE on játszanék
2012. okt. 22. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!