Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Felpontozlak! Hogyan gyorsítsa...

Felpontozlak! Hogyan gyorsítsam fel a számítógépet? Amikor bekapcsolom a gépet, bejelentkezek, kijőn a háttér, de eltart neki jó 2-3 percig, amíg úgy beindul, hogy használható legyen.

Figyelt kérdés
A rendszerrel induló programok nagy részél letiltottam /most 3 program indul a Windows-al./ De még mindig lassan kapcsol be. Tisztítógprogikkal kitisztítottam, töredezettség-mentesítettem, de még mindig lassú. Mit lehet tenni?? /újratelepítve 1 hete volt/

2012. okt. 21. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:

Milyen a konfigod?

G.

2012. okt. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

OP Rendszer : Windows XP Professional

Ram: 3GB

Proci: Intel Core 2 Duo

Grafikus kártya: Integrált

2012. okt. 21. 10:51
 3/7 anonim ***** válasza:
8%

cmd>msconfig [ENTER]

rendszerinditáskor és ott kiválasztod hogy ne mindegyik program induljon ell amikor inditod a gépet

2012. okt. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nos, ha közvetlenül az újratelepítés után, mindenféle program nélkül is csinálta, akkor szerintem hardveres gond lesz. Ha akkor nem, akkor logikus módon az egyik program okozza a lassulást. Vírusirtó szokott ilyet, szóval elsőnek azt nézd meg.
2012. okt. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hát a vírusir´to az eset smart securtiy 4, ujratelepites utan nem volt ilyen gond
2012. okt. 21. 11:16
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem rakd újra mégegyszer. Ugye ekkor nem lassú. Kezdd el felrakni a programokat és ahol belassul, az a ludas.

Ha valaki tud jobb megoldást, írjon! :)

G.

2012. okt. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ, megpróbálom... :)
2012. okt. 21. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!