Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik laptopot válasszam?

Melyik laptopot válasszam?

Figyelt kérdés

olyat szeretnék amit magammal is vihetek, napi több órát használnám egyfolytában, jól futnak rajta a programok, legyen benne dvd író és olvasó, szerkeszteni is tudjak különféle programokat, és jól lehessen rajta netezni, letölteni, anyuék fogják megvenni nekem de nem akarnak drágát venni úgy max.kb: 130ezret szánnának rá,

13/L


2012. okt. 21. 16:27
 1/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Hogy meddig birja aksiról azt nem olyan egyszerü behatárolni 6-8 óra üzemidö is hamar "elfogyhat" kevesebbre ha nagyon nyúzod

viszont ilyen árba mefelelö válsztással már lehet 6-8 órás üzemidejü laptopot találni viszont aki tovább birja az azért van általában mert kisebb a teljesítménye (persze netezésere meg mindenre elég kel legyen, kivéve komoly gépterhelö dokgokra nem ilyen pl. a 3D játék is)

2012. okt. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én a samsung np300e5z-a01hu-ra gondoltam de nem tudom hogy mennyire jó és hogy megérie?
2012. okt. 21. 16:36
 3/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


ezen van windows is és elég jónak tünik


pontosan linkelnéd amit te kinéztél?

2012. okt. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]


[link]


üzemidö alapján elég nehéz keresni mert nem csokták kiirni még gyártó oldalán sem... szóval csak tesztböl lehet megtudni ha van róla...


ezekben van dedikált videokártya is


az is jónak tünik amit linkeltél de abban nincs külön videokrátya csak integrált


ami persze jó üzemidö szmpontjából de a proci lehetne celeron tipus is kisebbórajelel hogy hoszu üzemidejü legyen ténleg

2012. okt. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
[link] én ezt néztem ki, de azik is jók amiket ti linkeltetek
2012. okt. 21. 21:31
 6/6 A kérdező kommentje:

az a lényeg hogy vagy windows xp, windows 7,Vista, Mac Osx legyen rajta de a windows7 lenne a legjobb

processzor: Pentium vagy újabb amit nem tudom hogy melyik

Ram: minimum: 64mb

Tárhely: minimum: 32mb

2012. okt. 21. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!