Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kiszedtem a processzort...

Kiszedtem a processzort letort egy pocok?

Figyelt kérdés
A gep nem csinal semmit bedugom es rogton bekapcsol a hdd led egyfolytaba vilagit se a bekapcsolo gombra se a reset gombra nem reagal ez lehet amiatt az egy pocok miatt??! Ja es kepet se ad
2012. okt. 22. 13:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Erősen gyanítom hogy igen. Ott minden "pöcökre" szükség van. Szerintem a proci kuka...
2012. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De azon belul melegszik tehat uzemel de kepet mertnem ad en ezt nem ertem
2012. okt. 22. 13:49
 3/12 anonim ***** válasza:
Persze hogy melegszik, hiszen áram alatt van csak éppen nem dogozik, mert agyonvágtad...
2012. okt. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Letört pöcök javítható!

Itt a példa : [link]

Kérdés, hogy mennyiért javítják?...

2012. okt. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Visszaegyengetni.... Aha, egy 1000Ft-os procin megmutatja, kérdés, hogy egy mai 50.000Ft-os procival meg meri-e csinálni. Házilag ekecselni persze lehet, mindent lehet, kérdés, hogy mi les a vége...
2012. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 skutaigergő válasza:
Kuka, vegyél másikat. Legközelebb óvatosabban szereld.:)
2012. okt. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Meg meri-e? Ha már úgyis kuka? Nem bátorság kell hozzá , hanem egy jó szerelő.

Persze kérdés, hogy milyen értékű prociról van szó, mert ha egy olcsóbb darab, hát szemétre vele! De ha 50-70 ezer forintról van szó... na azt dobd a kukába mielőtt megpróbálnád javíttatni!

2012. okt. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

[link]

A (2012-06-05 11:11:41)-i hozzászólásban bár alaplapról van szó, hasonló a probléma. Érdemes érdeklődni náluk.

Mit veszíthetsz?

2012. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Maximum jó pár ezrest, mert ha a szerelő egy órát szórakozik vele és nem sikerül, akkor szerinted ingyért dolgozott?? Persze, próba, szerencse...
2012. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, azt a kérdezőnek kell eldönteni, hogy rászán "jó pár ezrest", és esetleg nem lesz eredmény, vagy rászán jó pár tízezrest egy új procira. Elismerem nem egyszerű döntés.

Látnok legyen aki megmondja, hogy jár jobban...

2012. okt. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!