Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szerintetek az mitől lehet...

Szerintetek az mitől lehet hogy néha leállítja majd utána elindítja magát a számítógépem?

Figyelt kérdés
Néha a számítógépem gondol egyet ha bekapcsolom és ő meg leállítja magát majd utána elindítja magát, miután el indul 5-10 percig lehet használni majd megint leáll.Van mikor még az asztalt sem hozza be és máris leáll!! de van mikor megállás nélkül ezt csinálja. De mikor gondol egyet tudom használni napokig,hetekig, ezt én nem értem!! Én alaplapra gyanakszom, de szakértői szinten nem értek hozzá!!!
2012. okt. 22. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy vírusos.

Teljesen kizárt, hogy frissítés miatt indítja újra magát néha?

Persze akkor csak egyszer indítja újra magát, de lehet, hogy néhány esetben emiatt csinálja.

2012. okt. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát...ez alapján kb bármi lehet, első körben csinálj egy memória diagnosztikát, meg egy friss rendszertelepítést, formázott merevlemezre, legfrissebb driverekkel. Ezzel ki lehet szűrni a szoftveres hibát, és sok esetben ez meg is oldja a gondot.
2012. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én már egyszer le adtam úgymond szerelőhöz, ahhoz akitől vettem.Ő azt mondta Hogy RAMM foglalati hiba. A csávó ki cserélte a 2db 2gb os RAMMot 4db 1gb os ra, a foglalatokhoz hozzá sem nyúlt, meg még újra telepítette a gépet!! Vissza küldte, összeraktam, ment egy pár órát, és újra csak a régi dolgokat csinálta!!
2012. okt. 22. 14:57
 4/7 skutaigergő válasza:

RAM foglalati hiba és tesz a foglalatba másikat? Hümm... Amúgy rossz indok, valószínüleg nem az lesz.

Fentiekkel értek egyett, húzd újra a gépet és nézzük meg utánna mi lesz vele.

2012. okt. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hardveres hiba.

[link]

2012. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet táp, alaplap, merevlemez. Talán tényleg alaplap hibás. De hogy az a lúzer még szerelőnek nevezi magát???
2012. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Állítólag igen!! :D
2012. okt. 24. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!