Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Windows 7 telepites közben...

Windows 7 telepites közben lefagyott a gépem, ki kellett kapcsolnom, de most meg nem akar elindulni a windows, mert ugye nem fejeződött be a telepites. Mit csinálják? Windowsba hibát ír ki és újraindul. Csak a biost tudom behozni (többi lennt. )

Figyelt kérdés
Win7 Ultimate volt, elvileg végzett a telepites, csak utána párszor újraindul a gép, és akkor fagyott le, teljesen áramtalanitanom kellett. (jelenleg telefonról írók és már sokszor telepítettem újra avva a lemezzel a gépet és nem volt semmi.) Szóval: mikor bekapcsoltam bejött a szokásos fekete ablak (ahol a biosba tudok lépni, viszont máshová nem mert nem érzékeli a billentyűzetet sem, csak a biosnál.), utána elkezd tölteni a windows7, és amikor bejönne, akkor kiírja egy tized masodpercre h valami hiba történt az indulásnál, nem sikerült a telepítés és aztán újraindul a gép, és ez ismétlődik újra és újra. Mi tevő legyek? :( Mit csináljak? Valahogy a biosbol el lehet indítani a lemezt a meghajtóból, hogy újra el tudjam indítani a telepitest? Valaki legyen szíves segítsen, mert nem értek a BIOShoz. Mit csináljak? Előre.köszönöm!!
2012. okt. 22. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

"Valahogy a biosbol el lehet indítani a lemezt a meghajtóból, hogy újra el tudjam indítani a telepitest?"


Ez furcsa,akkor legelőször hogy sikerült telepítened?Be kell állítani hogy a lemezről bootoljon a rendszer(elsődleges),ne pedig a hdd-ről

2012. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyszerűen telepisd ujra a gépet.. megint.. ha nem megy.. akkor nem tom:D
2012. okt. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De nem tudok belépni a windows-ba. Akkor hogy telepites?
2012. okt. 23. 10:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta hogy a Windowsba lépjél be,a Bios-ba kell belépned
2012. okt. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

BIOS, és ott állítod be a bootsorrendet. Telepíteni így kell, de ezek szerint te ezt is úgy telepítetted, hogy windows alól.

Most már más lehetőséged nem is maradt, mint a tiszta telepítés, lemezről bootolva.

2012. okt. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
BIOSon belül nem értek semmihez. Nem tudom mit kell csinálni nem tudom hogy kell telepíteni biosbol. Mert eddig simán rajta volt a windows és lemezről elindítottam. De most nem tudok belépni q windows-ba hogy elinditsam. BIOShoz meg egyáltalán nem értek és nem tudom hogy kell bioson belül elindítani.
2012. okt. 23. 12:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!