Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop vásárlására hajlok,...

Laptop vásárlására hajlok, milyen típusra essen a választásom? A lényeg, hogy a multimédáis hatása"átlag felett"legyen (érintős kijelző, jobb hanghatás), de emelett játékra is alkalmas legyen. Az árát 100. 000Ft-ra gondoltam. (lehet használt is)

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a segítségeteket!
2012. okt. 23. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"multimédáis hatása"átlag felett"legyen"


Ezt kapásból nem értem, de egy 100K-s laptop semmilyen téren nem lesz "átlag feletti", az biztos...

2012. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
"játékra is alkalmas legyen" <---> 100. 000Ft...a kettő bizony erősen üti egymást.
2012. okt. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
2012. okt. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Kicsi, filléres összegböl azt vesszel amit tudsz

amugy 100ezerböl már nagyon szupi Tab (Tablet) -et tudsz venni talán azt kéne

játékon kivül minden másra tökéletes

persze rengeteg játék van Tabokra is már még 3D sek is

ha ennyi pénzem lene csak én biztos egy tökéletes Tab ot keresnék és venék (persze engem nagyigényü játékok nem igazán érdekelnek meg szerencsére van egy laptopom amin lehet játszani de elégé korlátozot keretek közt pedig 100nél elégé drágáb volt...

2012. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha játszani szeretnél, kb. dupla áron kapsz laptopot. Nyilván játékfüggő is.
2013. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!