Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Adott egy Packard Bell Easynot...

Craft kérdése:

Adott egy Packard Bell Easynote Tk 85 Típusú laptop. Intel Pentium dual core 2. 00 Ghz. (Mobile Processzor) Geforce Gt 540M 1Gb Vrammal rendelkező videokártya.4 Gb DDR3-as Ram. Milyen játszható játékokat ajánlotok erre a gépre?

Figyelt kérdés
Nem játszani vettem a gépet, egyszerű használatra. Nem nagyon játszottam eddig, nem is nagyon ismerem a játékokat, ezért is jó lenne felfedezni egy kettőt. Aztán a későbiekben persze beujitanék egy Asztali Pc-t is erre a feladatra.
2012. okt. 24. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

hát nem tudom.. az új játékok max elmennek 800x600 ason vagy lehet többen is.

játékok:COD MW2,MW3, - ,ASSASIN CREED,NEED FOR SPPED,DISHONORED,MAX PAYNE 3 STB..

2012. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, töltögetek le 1-2 Játékot. Aztán meglátjuk mit bír a masina. Nem várok sokat tőle, hisz nem Gamer Laptop.
2012. okt. 24. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!