Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Igo 2006-ot rá tudom varázsoln...

Igo 2006-ot rá tudom varázsolni x950hd-ra?

Figyelt kérdés

A felbontás a gondom.

Tudom vannak már újabbak, de én ezt szeretném.

Válaszokat köszönöm!



2012. okt. 25. 06:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Az iGO 2006-nak 2009-ben megszűnt a támogatása, ha jól tudom egyébként a max felbontás amit kezelt az 640x480.


Nem tudom a térképek mikoriak? tudod egyáltalán frissíteni őket? Bár írtad hogy ennél szeretnél maradni, én a helyedben lecserélném legalább egy iGO8-ra, a felülete hasonló.


[link]

2012. okt. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Azóta rájöttem, hogy nem kell, mert nem tudom frissíteni a térképeket, pedig nagyon szerettem, mert egyszerű, gyors... Nekem nem kell 3D, meg egyebek, csak gyorsaság, stb.,... Sokat próbáltam már, de eddig az volt az ami legkevesebbet "haragudott" rám! ;)
2012. okt. 25. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem is a régi mio navigációmon a 2006-os igo volt, de mivel már nem volt hozzá frissítés, le kellet cserélnem egy igo8-ra.

A 3D épületeket, meg a domborzatot a beállítások menüben ki lehet kapcsolni, így a memóriát sem eszi annyira. Bár a wayteq-nél ez már nem számít, ha jól tudom 128 MB memóriával rendelkezik, ami több mint elég.

Arra kell csak figyelned, hogy a készülék felbontásának megfelelő igo-t szerezz be.

2012. okt. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! ;)
2012. okt. 26. 08:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Mért nem teszel rá Primo 2.0 -át? Simán fut, és tökéletes.Tudok adni ha kell egy alapot ami tökéletesen fut nekem x960on van.Térkép fájlokat leszeded hozzá és ennyi + poi, illetve ha kell a building azt is..
2012. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon tetszett a 2006 egyszerűsége, gyorsasága. Tudom gyors már mind, de nekem a 2006 tűnt a leggyorsabbnak, tapasztalat. Sokszor másodperceken múlik, egy több kilométeres fordulás, stb. (kamion)

Jöhet az a primo 2.0! Köszönöm, és a választ is!

Legfrissebb térképeket honnan tudok leszedni?

Poikat hol találok e legegyszerűbb csoportosításban?

Köszönöm!

2012. okt. 31. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!