Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a számítógéppel?...

Mi lehet a számítógéppel? Bővebben alul.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ma felkapcsoltam a gépet, ekkor még minden ment. Kb. 15-20 percet neteztem. Aztán meg akartam nézni egy videót, és ez még ment is, viszont a videó negyedénél a kép megakadt zöld, sárga, kék vonalak jelentek meg a képernyőn és az egér sem ment. Restartoltam de semmi, alapból a bekapcsolásnál felugró windows logo, stb. is elmosódva, csíkosan jelenik meg és nem akar elindulni... csak a logót dobja ki, mintha töltene be. Próbáltam mozgatni a képernyő kábelét de nem segített. Mi lehet a gond? Előre is köszi!

2012. okt. 25. 23:32
 1/10 anonim válasza:
Én kipróbálnám egy másik videókártyával az lehet a ludas!
2012. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Egerecske ***** válasza:
Videokártya haldoklik
2012. okt. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Egerecske ***** válasza:
egyre gondoltunk :)
2012. okt. 25. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nah az nemjó :/ Hát kb. 5 éves a gép, és elég sokat volt használva. MN2-E Slie alaplapom van. Nvidia GeForce 8600 vidikártya. Remélem nem azzal lesz gond, mert nincs most keretem új cuccokra. A gépre pedig szükségem van, suli stb... :/ Köszi szépen! :D
2012. okt. 25. 23:42
 5/10 anonim ***** válasza:
vga ram hiba
2012. okt. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Esetleg egy próbát megér ha beteszed a sütőbe és kb.10 percig 200 fokon sütöd.Egy haver is úgy járt hogy elkezdett a kártya csíkozni stb... kisütötte ahogy leírtam és még ment 2 hónapot,de lehet a tied nem bír majd csak 2 napot már olyan nem lesz mint mikor a gyárból kijött előbb utóbb cserélned kell!Amit leírtam csak saját felelősségre csináld!
2012. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Jó kis stabil vidikártya az. Nem gondolj a legrosszabbra. Szedd ki, pasztázd át, pucold ki a hűtőjét.
2012. okt. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ezt a sütős dolgot még nem is hallottam. 200 fokon már kiolvad a cinforrasztás mindenünnen. A proc se örül a magas hőnek. Egyre inkább feltételezem, hogy baromkodásból írtad a sütést.
2012. okt. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ha nem hiszed akkor itt egy kis olvasnivaló a VGA sütésről és nem baromkodás!!

[link]

2012. okt. 26. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Egerecske ***** válasza:
nem baromság s sütés, tudom mert én is csináltam régebben,,, bár tény h ezzel ki tudja h meddig jó még a kártya, ez olyan gyors ideglenes megoldás amíg nem cserélsz
2012. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!