Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Analóg kimenetű hangfalrendsze...

Analóg kimenetű hangfalrendszer PC-re hogyan?

Figyelt kérdés
Van 6 RCA kimenetem, de ezeket nem tudom a PChez hozzá kötni. ha veszek 3 db rca-jack átalakítót, akkor 5.1-ben jól fog működni a rendszer? A hangkártyán 3 csatlakozó van (zöld, rózsaszín, kék). Vagy hogyan oldható meg ez a rendszer?

2012. okt. 26. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Így senki nem fogja tudni megmondani sajnos

valami pontositást ha kérhetnénk

pl: alaplap vagy hangkártya tipusa

hangfal tipusa

2012. okt. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Most alaplap típust nem tudok mondani, de szoftver felugrik, hogy most hol mi lett csatlakoztatva. Azt elfelejtettem írni, hogy elől is van egy zöld és egy rózsaszín kimenet, amit a szoftver külön kezel. Akkor ez elvileg képes fogadni az 5.1-et igaz?

A hangrendszer típusa Nortek Soundream 5.1, csak ez a 6 RCA kimenete van, semmi más.

2012. okt. 26. 23:31
 3/7 anonim ***** válasza:

az alaplap típusa is kéne


na de mindegy csinálok egy kis rajzocskát a bekötésről

2012. okt. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

[link]


Remélem tudtam segíteni

2012. okt. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de ezt így nemigazán értem. Hogyan kell összetársítanom őket? 2Left, 2Rear, C és Bass? Mindegy melyik melyik csatlakozóba megy?
2012. okt. 27. 00:16
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Az mindegy mert gondolom amikor csatlakoztatsz valamit a hangkártyához akkor felugrik egy kis ablak hogy mire akarod használni ki vagy bemenetként
2012. okt. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a segítséget!
2012. okt. 27. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!