Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Szeretnék a facebookon egy...

Szeretnék a facebookon egy üzleti oldalt nyitni, de nem találom a linket, ami segítene /súgó? /ebben. Mennyi az ára? Tapasztalat? Megéri?

Figyelt kérdés

2012. okt. 27. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Oldalt nyitni nem kerül pénzbe.

[link]

2012. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a linket! Nem értem akkor, hogy miért mondják, hogy van költsége.

Pl. a like-ok után fizetni kell.

2012. okt. 28. 17:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Valaki vagy kever valamit, vagy hülyeséget beszél.

Fizetős az oldalon például a hirdetések feladása, ami által az oldal reklámsávjaiban megjelenik az általad készített reklám (nem kell facebook-relatívnak lennie, akár külső oldalt is lehet).


Olyan viszont mintha lenne, hogy a bejegyzéseket csak a feliratkozó tagok bizonyos százaléka látja automatikusan, és nem mindenki. De hogy utána azt neked kell módosítanod, vagy egyenként mindenkinek kell beállítani hogy mit láthasson tőled, azt konkrétan nem tudom.


De a fizetés kicsit húzós lenne, hiszen mindenki pont az ingyenessége miatt használja, és a felhasználók segítségével terjeszti a nevét különböző módszereket felhasználva. Míg eddig mindenki csinált saját weboldalt, mintha elindult volna egy olyan tendencia hogy facebook oldalakra költöznek a cégek is pont amiatt, hogy közel legyenek az emberekhez.

2012. okt. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így már értem. Sokat segítettél.
2012. okt. 29. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!