Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Skyrim-ben mekkora a max...

Skyrim-ben mekkora a max szint? Hogyan lehet elérni hogy sárkányt találjak? Sehol sincsenek, a fehér "jetit" hogyan nyirjam ki?

Figyelt kérdés

2012. okt. 31. 17:46
1 2
 1/16 Lunala ***** válasza:

1: 81

2: A Whiterun-os főküldetéseket csinálgasd, az egyik alkalommal majd az lesz, hogy egy sárkány jelenlétét jelentették a közelben, és elküldenek, hogy nézd meg Irileth-el vagy kivel. Ott találkozol az első sárkányoddal(ha Alduin-t nem számoljuk), megölöd, aztán jönnek hogy Há! Hű! Sárkányszülött! Hű! Há! aztán már mindenhol fel-fel bukkanhatnak sárkányok.

3: Hát... csak nyírd ki :/ Gyorsak és erősek, így inkább valami erős, messziről is sokat sebző taktikát javaslok.


Remélem segítettem valamit :)

2012. okt. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
sokat segitetél igen :) és még a varázs tekercseket ha használom az elfogy? a pénzt hol költsedm, kezdő vagyok. (22 level) még szerintem majd lessz idővel kérdésem, és eddig nem volt küldetésem, sokat nyom a levelemen haq csinálok?
2012. okt. 31. 18:53
 3/16 Lunala ***** válasza:

Igen elfogynak.

Hát, igazából nagyjából minden olyan ház a városban, aminél nem azt írja ki az ajtónál, hogy XY's House, az egy bolt(vagy taverna), szal csak bemész és beszélsz a pultnál lévő emberrel és megkérdezed, hogy What have you got for sale?

Hát ööö, biztosan jobban fejlődsz, minthogy random bolyongsz a világban és öldökölsz :/ (Így még célja is van a dolognak)

2012. okt. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
mit javasol mit fejlesszek ha szintet lépek? küldetésnél melyiket csináljam elsőnek, csak mert nem vagyok nagyon kemény karakter még? ha küldetésre rámék egyből bedobja amit csinálnom kell?
2012. okt. 31. 19:27
 5/16 Lunala ***** válasza:

Attól függ milyen típusú karaktert fejlesztesz. Rengeteg féle kombináció van, nem tudnám mindet felsorolni :/ De neten, ha beírod, hogy pl: Skyrim Archer build, akkor gondolom kijön egy csomó tipp íjjász fejlesztésére.

A Whiterun-os főküldetés lényeges a főtörténetszál szempontjából, illetve a kezdetektől fogva benne van a küldetéslistában. Csak nyomd meg a J betűt és keress olyan küldetést aminek a neve/címe 2 ilyen tüzet okádó sárkányfej között van. (Ha jól emlékszem azzal jelölik azokat a küldetéseket) Azokat csinálgasd :) Ha nincs ilyen nyilacska a neve mellett bal oldalt, akkor nincs kijelölve, így nem mutatja a térképen. Csak katt rá, és aztán már mutatni fogja, hogy merre menj :)

2012. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Értem :) hát a J betű nem fog menni :) xbox-on játszom a gamet. Akkor a térképen sárkány fejét keressék? A váraknál mutat ilyen nyilacskát mikor beszélnem kell velük, az is küldetés? Illetve a könyveket hol bírom leadni? Illetve vásárolni?
2012. nov. 1. 07:42
 7/16 A kérdező kommentje:
Illetve ha magvan a küldetés, odatereportálok és menni is fog? :)
2012. nov. 1. 07:43
 8/16 Lunala ***** válasza:

Igaz, bocsi, mindig elfelejtem, hogy az Xbox-osok lassan átveszik az uralmat :)


A sárkányfejek ilyen falakat jelölnek, amin egy szó van, amit meg tudsz tanulni. Ezeket mindig védi egy sárkány.


A nyilacska mindig küldetést jelöl, szóval szerintem igen.


Éés, gondolom igen. Max miután odateleportáltál még be kell menni valahova, vagy beszélni kell valakivel.

2012. nov. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Lunala ***** válasza:

Itt rengeteg mindent találsz a küldetésekkel, meg egyebekkel kapcsolatban: [link]

Csak írd be mit keresel és voálá, már meg is van :) Még a bug-okat is leírják, amik előfordulhatnak akár Xboxon is, és megoldást is írnak rá, ha van :)

2012. nov. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Beszéltünk velük... Nem ad be küldetést, miért? Meg azt mondják toborozzak embert, azt hogyan?
2012. nov. 1. 12:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!