Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a gépemmel?

Mi lehet a gépemmel?

Figyelt kérdés

Az egész a "igxprd32 driver has stopped working normaly" hibával kezdődött, ami rendszeresen előjött játékok futtatása közben. Ilyenkor iszonyatos lett a képminőség és azt kérte, hogy indítsam újra. No, ez valami driver hiba, gondoltam, leszedtem és feltettem egy újat. Nem segített és a következő 8 telepített driver sem oldotta meg a problémát.


Ezután elkezdett minden programom random időközönként összeomlani a böngészőktől kezdve a world padig. Közvetlenül bekapcsolás után terheléstől függetlenül.

Néha úgy kapcsolt be, hogy nincs hangja, végül nem létezett számára wifi kapcsolódási lehetőség. És ez így is maradt, újraindítás sem segített.


Vírusírtottam, nem használt. Kétségbeesve lemondtam minden gépen lévő cuccomról és formáztam . Nem segített. (most írás közben is összeomlott a firefox, hogy boldogítson) Valami hardver hiba lehet ezek szerint, de mi?


remélem ide téved valami informatikai Drház, és mond néhány lehetséges diagnózist.. előre is köszönöm!


Samsung r538-as laptopom van, amúg

[link]



2012. okt. 31. 19:03
 1/3 A kérdező kommentje:
teljesen használhatatlan... installálni sem lehet semmit, és valamiért a torrent letöltések 99,9%-nál megakadnak (az összes), visszaugornak 99,8%-ra és 99,8% és 99,9% között hintáznak órákig.
2012. okt. 31. 20:06
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem leggyorsabb megoldás ha újra rakod a rendszert ha azután is szarakszik akkor szerintem ram hibás
2012. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
az után is szarakszik :/
2012. nov. 2. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!