Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mitől indul állandóan újra a...

Mitől indul állandóan újra a gépem?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy játék közben (konkrétan Assassin's Creed Brotherhood-nál fordult ez elő) állandóan újraindul a gép, mindenféle kiírás nélkül, mintha reseteltem volna.

RAM hiba kizárva, futtattam Memstest-et és nem ír semmilyen hibát (ill. garanciálisan nemrég lettek kicserélve a modulok), HDD Sentinel a merevlemez állapotát 86%-osnak mutatja és 9 hibás szektort jelez. Nem tudom ezek az adatok jók vagy rosszak. A gép kizárt dolog, hogy túlmelegedjen, tele van ventilátorokkal, és a hőmérsékletek nem is mennek 40 C° fölé terhelés alatt sem.

Az elején írtam, hogy konkrétan ez egy játéknál fordult csak elő, durvább gépigényűekkel is játszottam, nem volt gond pl. Crysis 2-nél, Skyrimnél, Civ 5-nél, stb... Valaki tud erre megoldást?



2012. okt. 31. 22:53
 1/1 anonim ***** válasza:
2012. okt. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!