Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Myaudio 708M vagy DPS Dream 7...

Myaudio 708M vagy DPS Dream 7 tablet?

Figyelt kérdés

Nagyon szimpatikus az áruk, mivel mind kettő 20000 forintba kerül. Sokat olvasgattam erről a két táblagépről és árukhoz képest elvileg nagyon jók, sokan dicsérik. Nekem mindkettő nagyon tetszik, viszont nem tudom eldönteni, hogy melyiket vegyem, mert egyik abba, másik ebbe jobb. (pl. processzor, kamera)


Szerintetek melyik a jobb? Melyiket érné meg megvenni?

Itt van pár segítő link:

DPS Dream 7:

[link]

Myaudio 708M:

[link]

[link]



2012. nov. 1. 01:02
 1/1 anonim ***** válasza:
A Myaudio nálam teljes mértékben elvágta magát. Volt egy myaudio mp3-am, és kb 2hetente szervizelték. Egyik ismerősön a bizonyos MM nevezetű boltban akciónál vett egy ilyet, rá 2hétre tökre ment. először csak nem töltött/ritkán töltött, aztán megadta magát az lcd panel. Egyedül a 808DCC-t mondják ár/érték arányban jól teljesítő tabletnek. Én is most akarok venni egy alsó kategóriás tabletet. Szerintem vagy a DPS Dream7-es vagy a Concorde ONE éri meg 30e ft alatt.
2012. nov. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!