Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » HELP, egy idióta leformázta a...

HELP, egy idióta leformázta a külsővinyómat?!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Informatikusnál volt a gépem, és mivel a gépem pici, így nincs benne cd-meghajtó. Mindegy, nem ez a lényeg. Elvittem egy infóshoz, aki azt mondta, hogy 10-15 perc és megcsinálja, ha akarom megvárhatom.

Megvártam. Mondta, hogy szeretné elkérni a külső vinyómat is, mert szeretne rápakolni pár dolgot.

Odaadtam neki, erre a HÜLYE mikor csinálta abban a CMD-ben vagy miben a telepítő pendrive-ot véletlen a külső vinyót kezdte particionálni, vagy én már nem is tudom.... Na mindegy, azt mondta, hogy 0%-nál leállította a formázást, de most nem tudom megnyitni a vinyót. PÓTOLHATATLAN adatok vannak rajta, amit SOHA többé nem tudnék megszerezni megint...... Mikor kérdeztem, hogy akkor most mi lesz, azt mondta, hogy vigyem el valakihez.... :S


Mondjátok, hogy még meg lehet menteni :(



2012. nov. 1. 16:27
 1/1 A kérdező kommentje:

Annyit még, hogy a vinyó az 1 TB és körülbelül 550-600 GB adat volt rajta. A filmek zenék, sorozatok nem is olyan fontosak, mert azt le tudom tölteni újra, de a dokumentumok .doc, .txt stb adatok, képek, táblázatok nagyon fontosak lennének..... :(


Most üres a vinyó, hozzá sem nyúltam, nem töltöttem rá semmit. A gépbe pedig ha bedugom meg sem szólal.... a windows nem is látja, de a vinyón a lámpa világít..... Istenem, remélem tud valaki valami megoldást..:(

2012. nov. 1. 17:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!