Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ettől olyan lassú a gépem?

Ettől olyan lassú a gépem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem,hogy lehet-e a probléma forrása az,hogy a 320Gb-ből 230Gb pl.: csak film/játék/kép/stb. ??

Meglehet,hogy a túlterhelés miatt lassabban kapcsol be a gépem?

Meg gondoltam még arra is ,hogy az automatikusan induló programok miatt. Csak nem tudom,hogy ezek közül melyik a fölösleges :) Esetleg tudnátok ebben is segíteni :D


Előre is köszi a válaszokat :)


[link]



2012. nov. 1. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A 230 GB foglalt terület semmilyen problémát nem okozhat. A windowsnak az optimális működéshez 20-30% szabad hely szükséges, de az indítás gyorsaságát ez nem befolyásolja.


Az automatikusan induló programok között viszont rengeteg felesleges van. Először is el kellene dönteni, hogy melyik vírusirtót akarod használni, mert jelenleg kettő is fut. Az egyik a Trend Micro, a másik az AVG. Szerintem a trend Micro valami demó verzió lehet, azt szedd le.


Amit tarts meg:

A microsoft windows operációs rendszer két bejegyzésénél nem látszik hogy mit indít el, de végül is azt megtarthatod.

Tartsd még meg az AVG programjait ( AVG internet security, Vprotect application, ROR_ROC_LULY_P1), a többit nyugodtan kikapcsolhatod.

Esetleg még a HD audio kezelőjét is megtarthatod ha nagyon szükségét érzed.

2012. nov. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ :) Ment a zöld kéz :D
2012. nov. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!