Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Maximum 200. 000ft-os Gamer...

Maximum 200. 000ft-os Gamer laptop vásárlása. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék vásárolni egy olyan laptopot amely viszi a legújabb játékokat, Max beállításokon és még egy jó ideig használható lesz.

200.000Ft-om van rá(nem baj ha PICIVEL több az ára)!

Sajnos én nemigazán értek a laptopokhoz szóval inkább segítséget kérek.

Aki tud olyan laptopot ami megfelel a fentieknek az kérem írja le a nevét.

Előre is köszönöm!

Üdv! :)



2012. nov. 2. 01:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Olyan laptop, ami a legújabb játékokat viszi max grafikán, ennek minimum a duplájába kerül...
2012. nov. 2. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért a max beállításokba ne nagyon éld bele magad.
2012. nov. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg ehhez egy monitor se árt otthonra.
2012. nov. 2. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahogy írta montihun is: ne nagyon éld bele a max grafikai beállításokba magad.

Ez a kártya nem mondható csúcskategóriásnak.

Olyan laptopot, ami a legújabb játékokat is viszi maxon az minimum 400 ezer forint.

Ha nem fontos a hordozhatóság, akkor mindenképpen asztali pc-t vegyél.

A hordozhatóságnak meg van az ára.

2012. nov. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
200k-ból elég jó gamer asztali PC építhető fullHD 22" monitorral együtt. Könnyen bővíthető, fejleszthető, kényelmesebb használni és akár tuningolgatni is lehet. A laptop előnxe, hogy mobilis, de cserébe még 200k-ért sem lesz max grafikás (nameg évekre elegendő) gamer cucc. Játszani szerintem kényelmetlenebb, ugyanúgy konnektor mellé köt és melegszik stb. Komoly gamer igények esetén ne laptopban gondolkozz, hanem rendes vasban vagy egy olcsóbb notebook plusz egy konzol felállásban. Bár sokat fejlődtek a mobil gépek is, én még mindig azt mondom, hogy a notebook nem játékra való (igény mondjuk lenne rá, ahogy látom).
2012. nov. 2. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Számítógép vagy konzol!Még ha a laptopon tudsz egy órát játszani,utána lemerül az aksi,és rá kell az áramra kötni,úgyhogy szerintem nem éri meg!De ha fontos a hordozhatóság,vedd meg félmillióért a laptopot!:)
2013. febr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!