Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vonalszintű bemenetről, hogy...

Vonalszintű bemenetről, hogy tudok hangot felvenni?

Figyelt kérdés
A hangkártyámon a bemenetről kellene felvennem, fontos, hogy jó minőségben. Tudtok ajánlani valami programot?
2009. aug. 11. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy a bemenetről?! Ha fel akarsz venni valamit, mindenképp szükséged van bemenetre! Inkább az a kérdés, milyen kártyád van, azon milyen bemenet és mivel akarsz rögzíteni / mikrofon, MIDI, vagy vonal?! /

Nem kötöszködöm, ha ezeket leírod, szívesen segítek neked...............

2009. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Integrált realtek HD audio, nem egy komoly kártya de szépen szól. Vonalt kellene. Röviden összefoglalom a történetet. Videóról veszek át PC-re egy tv kártya segítségével, de azon csak egy S-video bemenet van, hang nincs. Illetve van csak ahoz kellene egy kivezetés a kártyáról, de ez hoszzú nem megyek bele. A lényeg, a hangot úgy szoktam megoldani mikor videót nézek, hogy beálítom a hangkártyám egy csatlakozólyát vonalszintű bemenetre és így hangot is kapok a gépen. Na most nekem ezt kellene felvennem. Ugye a videót könnyen át tudom venni, de a hangot nem, és azért kell a segítség.
2009. aug. 11. 16:51
 3/6 ceri ***** válasza:
Amivel a videót felveszed azzal a hangot is fel lehet venni. Ezt minden videodigitalizáló prg tudja, csak a hangrögzítésnél a hangkártyát kel kell megadni.
2009. aug. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nem, csak a composit bemeneről tud hangot felvenni! De azhoz kell egy kivezetés a kártyáról, ami nekem nem áll rendelkezésemre. Mondom vonalon szól, csak azt kellene felvenni.
2009. aug. 13. 22:38
 5/6 ceri ***** válasza:
Ezt nem értem a Win moovie maker-nél is be lehet állítani, hogy a hangot a hangkártyáról vegye, míg a képet a tunerről veszem.
2009. aug. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de itt nem! Nem egy csúcs szuper driver, de mindegy megoldottam, szeretem egy csatlakozót, azzal működik.
2009. aug. 14. 21:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!