Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan kell egy gépet összerakni?

Hogyan kell egy gépet összerakni?

Figyelt kérdés
Egy jó kis gépet szeretnék összerakni ami nagyon gyors legalább 4 mag kéne jó hangkártya meg minden,de olcsón ha tudna nekem ebbe valahogy valaki segíteni először is egy kis felvilágosítást erről a dologról hoy mi kell egy gépházba .... mert nem tudok mindent és hogy mekkora lenne a kölcségvetés is mert azt is ki szeretném számolni hogy az eddigi pénzemhez menyit kell hozzá csapni hogy meglegyen (a monitort , billentyűzet ezek nem számítanak mert ezek könnyűek) illetve jó lenne ha 2 terrás vinyo lenne benne. Ha valamit tudsz erröl akkor itt is írhatsz,de megadom a skypemet is a hülyék kerüljenek és ne zaklassanak!!! skype: dros.barnabas nagyon kéne a segítség

2012. nov. 2. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:

"Egy jó kis gépet szeretnék összerakni ami nagyon gyors legalább 4 mag kéne jó hangkártya meg minden,de olcsón"


Hát ez olyan, mint ha azt írtad volna, hogy szeretnél egy nagyon jó, gyors és kényelmes autót olcsón. Kérdem én, hogy egy prémium kategóriájú BMW-t vagy egy Audi-t hol tudsz olcsón megvenni?

2012. nov. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

Itt vannak jó alkatrészek, nézelődj ott.

Kelleni fog alaplap, proci, vidikártya, RAM, merevlemez, optikai meghajtó, tápegység és egy ház.

2012. nov. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi hogy irtál nagyon hasznosnak bizonyult és az 1. kommentálónak mondanám hogy lehet nagyondrága gépet venni ami 4 magos meg lehet olyat ami nem annyira drága.
2012. nov. 2. 13:02
 4/5 A kérdező kommentje:
és ezek az eszközök mondjuk más-más márkájúak ezzel azt szeretném kérdezni hogy akkor is kompatibilisek egymással vagy mindeggyiknek egy fajba kell tartozni a illetve egy tutorialt mondhatna valaki vagy küldhetne róla videót hogy hogyan kell összerakni mert van amit tudok de van amiben nem vagyok biztos. köszi előre is
2012. nov. 2. 13:22
 5/5 anonim ***** válasza:

"az 1. kommentálónak mondanám hogy lehet nagyondrága gépet venni ami 4 magos meg lehet olyat ami nem annyira drága."


Erre csak azt tudom mondani, hogy azt, hogy drága vagy olcsó valami, a pénztárcád mérete határozza meg. Nekem pl. egy bármilyen felszereltségű Audi Q7 olyan drága, hogy ha kétszer élnék, akkor sem tudnám megvenni és van, aki a havi zsebpénzéből meg tudja venni. Minden csak nézőpont kérdése.

2012. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!