Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem tudnak a szerveremre...

Nem tudnak a szerveremre kapcsolódni, miközben én routeren keresztül üzemeltetem azt, mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Egy TP-Link WR340G típusú routerem van. Üzemeltetek egy teamspeak 3 illetve egy játékra használt szervert a gépen. Eddig tökéletesen működtek, portot nyitottam a routeren, és mindenki rá tudott csatlakozni, a délelőtt folyamán viszont a router elkapott egy áramszünetet, és azóta még az sem tud rám kapcsolódni, aki ugyan azon a routeren keresztül kapcsolódik az internetre. Ezzel még nem is volna probléma, de ameddig ezen keresztül kapcsolódok, addig semmilyen egyéb Lan hálózat "létrehozó" program sem működik. Ellenben, ha leválasztom a routert, és csakis a modemet használom, akkor tökéletesen működik minden. Valakinek van ötlete, hogy mi a megoldás, vagy csak új router beszerzésével orvosolható a problémám?

2012. nov. 2. 15:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!