Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tényleg nagyon kocka vagyok?

Tényleg nagyon kocka vagyok?

Figyelt kérdés

sokan mondják hogy nagyon kocka vagyok, pedig szerintem csak egy kicsit, mondjuk napi 11óra gépezés egyfolytában az meg sem kottyan nekem, :D

8.-os vagyok lány


2012. nov. 2. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem se kottyan meg, de ez nem jelenti, hogy vki nagyon kocka, csak így foglalja le magát, pl Én szoktam focizni vagy BMX-ezni, de amikor csak kedvem tartja én is a gép előtt ülök.
2012. nov. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát igen.Nem az a fura hogy bírod hanem hogy megteszed.

11 ora? és mikor pasizol vagy megoldod online? A tanulásról nem is beszélve.

2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ebbe a korban én is ilyen voltam, most is sokat ülök gép előtt de 3-4 óránál többet nem, meg én nem játszok rajta maximum 1 órát.
2012. nov. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem zavar hogy így hívnak, de akkor is miért??
2012. nov. 2. 17:36
 5/8 A kérdező kommentje:
jut időm a tanulásra, versenyekre is, a pasizás meg nem is nagyon érdekel
2012. nov. 2. 17:39
 6/8 Valor ***** válasza:
Így elsőre a napi 11 óra soknak tűnik, de minden ember más. Lényegében akkor gond ez, ha az egész életedet a számítógép teszi ki: ha mást is csinálsz, akkor nem mondanám gondnak, a középsuli úgyis "elrabolja" majd a szabad idődet. :)
2012. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
persze nem minden nap gépezek annyit:)
2012. nov. 2. 21:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ez most így van az még normális de pár év múlva már nem így lesz :) Szerintem akkor annak fogsz örülni ha 2-3 órára betudsz ülni majd a gép elé:) Nem vagy kocka, ha ezen kívül van más elfoglaltságod is akkor te csak a tényleges szabadidőd töltöd a gép előtt.
2012. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!