Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem akarom, hogy a Facebook-on...

Nem akarom, hogy a Facebook-on bizonyos csoportok a publikus üzenőfalra a nevemben írogassanak. Hogyan tudom ezt kikapcsolni?

Figyelt kérdés
Kedvelek bizonyos csoportokat a Facebook-on, de amikor bejelöltem őket, szó nem volt arról, hogy bármit kitehetnek a nevemben. Ismerősök visszajelzései alapján tudtam meg, hogy politikai felhívásokat, infókat tettek ki a tudtom nélkül, és majdnem agyvérzést kaptam... Van erre kényelmes megoldás, vagy töröljem az adott csoportokat?

2012. nov. 2. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit keversz, csoportok nem tudnak üzenőfalra írni....
2012. nov. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csoportok alatt olyan oldalakat értek, mint pl. Norbi Update, Friends of Hungary stb. Ezeket kedveli az illető, idáig rendben van. Utána viszont ezek az oldalak az őket kedvelő facebook felhasználó ismerőseinek közös üzenőfalára pakolnak ki hirdetéseket, infókat, képeket, anélkül, hogy arról az oldalt lájkoló személy egyáltalán tudna, ugyanis a saját üzenőfalon mindez nem jelenik meg. Iszonyatos szemétségnek tartom az ilyet, és azt szeretném tudni, hogyan tudom megakadályozni.
2012. nov. 3. 10:22
 3/3 A kérdező kommentje:
Ennyire nem ért itt senki a Facebook-hoz?
2012. nov. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!