Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a vinyóm...

Miért van az, hogy a vinyóm tárhelye folyamatosan csökken, pedig nem mentek rá semmit. Kb 2-3 naponta 1Gb-ot csökken a merevlemez tárhelye. Lehet h a vírusírtó tölt le ennyi frissítést? Win7 oprendszer.

Figyelt kérdés

2012. nov. 2. 21:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a vírusirtó csinálja. Meg kellene nézni minden programot, hogy mi az, ami ezt okozza. Lehet levelező programtól elkezdve vírusirtón át szinte bármi. 2-3 naponta 1 giga elég sok azért.
2012. nov. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És azt hogy tudom kideríteni, hogy melyik program csinálja ezt?
2012. nov. 4. 13:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor végig szoktam nézegetni a könyvtárakat total commanderrel. Nem tudom, hogy a win7en mennyit variáltak a könyvtárszerkezeten, de a saját mappádban lévő almappákat érdemes megnézni (ez xpn a documents and settings / felhasználóban van, itt nekem application data nevű könyvtárba szoktak programok sok dolgot felhalmozni, itt kaptam el a thunderbirdöt 3 gigás könyvtárral), illetve a program files mappát. Szerintem ezekből ki kell derülnie, hová megy el a hely.
2012. nov. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vírus. Ha be van kapcsolva az automatikus frissítés, akkor töltögethet le bőven a Win7.
2013. jan. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Golan Trevize ***** válasza:
Én inkább a böngésző cache-ére tippelek.
2013. jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!