Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen olcsó laptopot vegyek...

Milyen olcsó laptopot vegyek a gyerekemnek karácsonyra?

Figyelt kérdés

max:90k


egy gyereknek megfelelőt, neki fontos a hordozhatóság mivel amikor majd nyaralni megyünk tudjon játszani.

laginkább játékra kéne de nem azokra a komolyakra(jól nézünk ki soha nem engedném enyi évesen hogy mafiával vagy bf3 al játszon, inkább ilyen sims 2, shakes and fidget,meg a gtat engedem ha lenémítja a hangszórót(csúnya beszéd miatt))

leginkább interneten játszik, a shakes and fidget el.de a simseket is kedveli.


remélem nem mondjátok "enyiböl ne is próbálj"



2012. nov. 4. 07:44
 1/4 anonim válasza:
Lenovo Ideapad G575GL szerintem ez megfelel
2012. nov. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 luiG válasza:
Hát ha szánnál rá egy kicsit több pénzt én tudok egy tökéleteset.Hány éves a fiad? Mert én amikor kijött a GTA elég kicsi voltam és akkor komolynak számított szerintem engedd nyugottan. [link]
2012. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
12 lesz 17.én
2012. nov. 4. 12:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Te egy merev balfax vagy!

Gtat némítva sírok xDDD

Ha ilyen szüleim lennének hajnali 1 kor játszanék gtat hangosan keljé fel a hülye fejeddel,hogy:

Még fenn vagy áldott isten gyerekem?

Ne így neveld már,felnőtt korába elvesz egy kövér nőt meg vesz egy Skoda fabiát és egy ilyen papucs nyomorék lesz ne akard ezt!

2019. jan. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!