Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mire figyeljek számológép...

Mire figyeljek számológép vásárlásakor?

Figyelt kérdés

párszor már pórul jártam, legutóbb olyan minőségű számológépet kaptam, hogy más értéket ír ki (pl. cos. számításnál) mint a többi :( ugye a boltokban nem lehet kipróbálgatni.


De annyi féle gép van. A jobbak 5 ezer körül kezdődnek, de miért jobb a 8 ezres, ha azok a gombok vannak rajta??


Légyszi segítség!


2012. nov. 4. 12:42
 1/2 anonim válasza:
én a Lidlbe vettem egy nagyon jó tudományos számológépet 700 forintért 2 éve. de szerintem még most is lehet kapni és tényleg nagyon . a tanáraim is csak dícsérik
2012. nov. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A legjobb arra odafigyelni, hogy ahol vásárolsz, ott az ajtót Ne fotocella működtesse. Magyarul: Ne Teszko, és társai-ba vedd meg.

Viccet félretéve, olyan elektronikai szaküzletbe menj, ahol a hozzáértő eladó esetleg tud tanácsot adni az számológéppel kapcsolatban. Ilyen helyeken, 5000 Ft környékén, nagy biztonsággal, bármelyiket választhatod.

2012. nov. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!