Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A számítógép kikapcsolásakor...

A számítógép kikapcsolásakor - időnként - egy üzenet jelenik meg, külön kis ablakban: "Kilépés a programból – Skype leállítása", vagy pedig "Kilépés a programból – Saját állapot módosítása" - miért?

Figyelt kérdés

A gépen Windows – XP van, és nem minden kikapcsoláskor jelennek meg ezek az üzenetek, csak néha.

Azt is megfigyeltem, hogy olyankor is láttam már megjelenni ezeket, amikor nem is használtam a Skype-ot, vagy a Facebookot, és kikapcsolás előtt mindig az üres asztalról kapcsolok ki, mert előtte bezárok minden megnyitott oldalt.

A következő bekapcsoláskor a gép rendben elindul, és csak az utóbbi hetekben találkozom ezekkel az üzenetekkel, leállításkor.



2012. nov. 4. 19:37
 1/1 chilliboy válasza:
Lehet a háttérben fut... Én is szoktam így járni... Én is csak ennyit tudok...
2014. febr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!