Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja ha tegnap...

Mi lehet a baja ha tegnap lett kicserélve a tápegység?

Figyelt kérdés
Újonnan vettem egy tápegységet egy ismerős rakta bele, a táp már nagyon rossz volt, 180w volt benne most meg 450w az eladó mèg ettől is erőssebbet ajánlott volna na ès az a problémám hogy lassu is, lefagy 3szor ki is kapcsolt és csak nehezen kapcsol be mint például most is! Mi baja lehet?
2012. nov. 4. 19:42
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

""Chicony Adrenalin 1000W megoldja a gondod""


érted ennyi adatból mit mondhatnánk?


amugy nagyvalószinüséggel régi tápod tönkre tett valami (vagy több is) hardvert gépben és ezért nem jó illetve szintugy ugyanakaora valószinüséggel ugyasn oylan rosszminöségü tápot vetetek ami hiába új de ugyan ugy veszélyes és káros a gépre


ha kevés a pénzed jobba használtan egy minsöégi tápot venni minthogy ujonan egy ócskát...

2012. nov. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja amugy arra céloztam hogy irj valamit gépedröl leginkább processzort és videokártyát


és jó lene ez az új táp pontosan...

2012. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A proci 3200 2magos, integrált videokártya!
2012. nov. 4. 20:43
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

tápot nem irtad


ilyen gépet elvisz 350W os mesze mesze


FSP APN 350W újonan 8ezer


használtan már 4-5ezerért találni minöségi normlis tápot


de persze mondom nem biztos hogy a táp a gond de lehet amugy érdekes eladó lehetett aki 450 nél is nagyobbat ajánlott ilyen gépbe


mást én nemtudok segiteni mesziröl

ha valami tönkre ment az tönkre ment nem lehet mit teni... általában nem igen lehet javitani csak cserélni

2012. nov. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs! Párom vette ő meg elutazott, nekem meg gőzöm sincs! A táp neve: n power tc thermal control!

Újra telepítés segíthet?

Kis városomban és környékén 3 szerelønél volt egysem tudta meg csinálni anno.

2012. nov. 4. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!