Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismertek olyan céget / vállalk...

Ismertek olyan céget / vállalkozót / valakit, aki grafikai munkákat vállal?

Figyelt kérdés

Photoshopban igazából tök egyszerű "képmanipulálásról" lenne szó, és valakit keresnénk, de nem találunk, mi meg bénák vagyunk még ahhoz is, hogy egy fejet lecseréljünk, pedig csak kb ilyesmi szinten kéne.


Valaki vállalná? (ha esetleg itt olvassa valaki "szaki" :D vagy ajánljatok már céget légyszi! köszi



2012. nov. 5. 07:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Egy fej lecserélése a képen nem igazán tökegyszerű feladat, hacsak nem tré megoldásról van szó. :-)))))


Google millió találatot ad, grafikus keresőszóval. ;-) Pl.


[link]

2012. nov. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi, de jó, hát amikor még ismertem ezzel foglalkozó srácot, az nem is volt profi, és azt mondta, ne vicceljek már, hát kb 5 perc kérdése ...

csak a rák megenné h azóta nincs ilyen haverom


(ja meg ne viccelj, amikor a 15 éves srác videot szerkeszt, így összemixelt kettőt kb 10 perc alatt, és az lett belőle h olyan lett mintha az iskolafolyosón megjelentek volna a szörnyek és elkezdtek lángszóróval lőni meg robbantani meg stb, és tök profin megcsinálta ... na mindegy, nyilván ez is olyan dolog h aki benne van a témában annak semmi, aki meg nincs, annak kb elképzelhetetlen ... végül is anyámnak még az is elképzelhetetlen, hogy egy email honnan tudja hogy az én gépemre kell jönnie, és érted, nem tudja felfogni ... kb így valahogy sztem ez is :D )

2012. nov. 5. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!