Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez mi és hogyan tüntethetem el?

Ez mi és hogyan tüntethetem el?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel ültem először géphez az Őszi szünetben nem voltam itthon bekapcsolom a gépet és látom hogy a kurzor felett van egy kis zöld fektetett szemcsés téglalap. (miafa@sz?) Egyből drága édesanyámra gondoltam hogy valamelyik honlapon oldalt ráment vmi hirdetésre vagy "Nyertél" Feliratra végig is néztem az előzményeket de semmi gyanúsat nem találtam. Ha olyan helyre viszem a kurzort ahol lehet írni (pl. most is miközben gépelek) akkor elvileg egy függőleges vonalnak kéne megjelennie, ilyenkor pedig egy fekete vastag szemcsés álló téglalap van. Egyből Anyámra gondoltam voltak már húzásai (Például véletlen letörölte a hangszoró drivert és hasonlók)

Valami ötlet h mi lehet és hogy hogyan tüntethettem el? Nagyon idegesítő így gépezni.



#Számítógép;Egér;Hiba
2012. nov. 6. 19:15
 1/1 Akoskaah válasza:
Nézz szét a vezérlőpult\egér\mutatók-nál. Csak egy tipp, de egy próbát megér :)
2012. nov. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!