Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyiért vállaljak szkennelés...

Mennyiért vállaljak szkennelés munkát?

Figyelt kérdés
Itthon vagy egy jó kis Canon szkennerem amivel jobb híján szívesen vállalnék könyv, dokumentum, fénykép vagy egyéb szkennelési munkákat. Mennyit lehet ezért elkérni? Oldalak alapján? Vagy a vele eltöltött idő szerint?
2009. aug. 12. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Oldalanként szokták, márha találsz olyan balekot, aki ezért fizet...

A szkenner ugyanis egyáltalán nem egy extra valami, és relatíve olcsó is. Akinek a munkája során kell, az vesz, akinek meg nincs, annak annyira nem is létszükséglet. Tehát önmagában egy szkennerrel nem lehet keresni, esetleg ha volna hozzá pl egy plottered, vagy valami olyan programod, ami (kis túlzással) nincs minden háztartásban...

2009. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
arról nem beszélve, h könyveket, kiadott újságokat, dokumentumokat nem is lehet szkennelni, törvény tiltja, ebből volt óriási balhé az egyik egyetemtől nem messze található fénymásoló irodában...
2009. aug. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Természetesen nem jogsértésre gondoltam. Régebben találkoztam ilyen hirdetéssel, régi fényképek meg dokumentumok szkennelését vállalta valaki. Csak sajnos nem találom a forrást. Szerintem nem elképzelhetetlen hogy ilyesmire szükség legyen. Többszáz vagy több ezer régi fénykép vagy gépelt szöveg digitalizálására bármikor szükség lehet, és az nem olyan meló aminek nekiül a titkárnő vagy az szomszéd Pistike és megvan egy délután alatt.


Szóval vissza az eredeti kérdésre: Mennyiért?

2009. aug. 12. 20:43
 4/6 anonim ***** válasza:

ahova járok fősulira ott van a környékén egy ilyen fénymásoló iroda. Fénymásolást, nyomtatást, lefűzést, scannélst,letöltést..ilyeneket vállalnak.


ott marha drága 50 Ft/lap-ért scannelnek

2009. aug. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Óbudán van egy kis netező, ott diaképeket, egyéb képeket (régi fotókat) is szkennelnek. És kiírják pentdrive-ra. A Flóriánnal szemben van.
2009. aug. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az 50 ft/lap szkennelésért nem drága, itt a szomszédban 200 ft-ért vállalják, de halottam már 1000 Ft/oldal árról is.
2009. aug. 16. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!