Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy minőségi...

Mcstoky kérdése:

Mennyibe kerül egy minőségi videókártya, ami viszi a mostani játékokat max. Grafikán? Úgy kb.20-25. 000-t szánnék rá!

Figyelt kérdés
Leírom a gépem paramétereit: AMD Athlon 64x2 dual core Processor 5200+ 2.60 GHz , 2.00 GB RAM, ATI Radeon HD 2600
2012. nov. 7. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz a kérdés, helyesen melyik videokártya a legjobb ár/érték arányú a 20-25 ezer forintos kategóriában. Tehát ennyiért a hd7750 gddr5 a legjobb vétel újonnan, hozzáteszem gyenge a procid és kevés a ramod.
2012. nov. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

processzorodhoz felesleges enyit költened videokártyára

25ezerért már HD 7750 DDR5 (nehogy ddr3 ast vegyél ha már ilyent venél) t tudnál venni pl. ha lehet alaplapba valami normális 2 nél töbmagos procit teni akkor veheted ezt ha gondolod

.

de amugy

HD 6670 DDR5 (18ezer) is sok hozá

meg pl. HD 6570 (13ezer) t is elég lene vened

2012. nov. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Mennyibe kerül egy minőségi videókártya, ami viszi a mostani játékokat max. Grafikán? Úgy kb.20-25. 000-t szánnék rá!"

Nem 20-25 ezerbe és a te gépedhez egyébként is vehetsz akármit, nem fog max-on futni.

2012. nov. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%
Rengeteg játék van, ami futna magas minőségen, ha vga limietet érünk el, hát azt pedig nem nehéz. Annyit láttok csak, hogy a proci régi, nem láttok tovább.
2012. nov. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Annyit láttok csak, hogy a proci régi, nem láttok tovább."


Én azt látom hogy a processzor gyenge, az élettartamától függetlenül, és nincs elég teljesítménye ahhoz hogy egy komolyabb 25 ezres kártyát, mint a HD7750 kiszolgáljon.


Ide elég lenne egy HD6670 1GB GDDR5, kisebb felbontáson, élsimítást minimálisra véve egész szépen vinne minden játékot, és a HD2600-hoz képest ígyis nagy előrelépés lenne.

2012. nov. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Életetekben nem láttatok ilyen konfigot működés közben, ahol egy őskövület proci van egy erős vga mellett, fogalmatok sincs, mit tud.
2012. nov. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én a játékoknál,a FIFA 13-ra és az NBA 2K13-ra gondoltam elsősorba,mivel ezekkel játszom 90%-ba.A tavalyi NBA még elment a gépemen,a mostani már nem.Szóval ezért nem gondoltam nagy gép felújításra.5 éve vettem ezt a gépemet,és azóta nem volt benne semmi cserélve,csak memória,és tökéletesen futott rajta minden!
2012. nov. 8. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!