Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ssiasztok! A Halo 4-et szeretn...

Ssiasztok! A Halo 4-et szeretném kiírni xbox360-ra de új vagyok a témában. Lt+2. 0 van a gépemen, azt mondják elvileg ezen is megy visszapatcheléssel. Ha megy valaki részletesen le tudná írni hogy hogyan patcheljem és hogyan írja ki?

Figyelt kérdés
A dashboardom:2.0.12625.0

2012. nov. 7. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Bemész szépen a boltba és megveszed....

nem fogunk segíteni a "lopásban"

2012. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Na ide figyelj te előző hozzászóló! Attól, hogy neki volt esze és megoldotta a fizetős problémát ez még nem jelenti azt, hogy beleköthetsz! Meg az is lehet, hogy az illetőnek nincs meg hozzá a pénze! Te szerintem a felét nem értetted annak amit kiírt a kérdező, nem azt kérdezte meg hogy te mekkora egy para**t vagy, hanem vette a a fáradságot és ki gépelte ÉRTHETŐEN az adatokat! Szerintem amit az előző mondatodból én megértettem te ezt a szöveget nem olvastad végig! De ha mégis akkor remélem meg értetted, hogy mit szerettem volna neked mondani! A kérdezőnek csak annyit, hogy bocsánat az ő nevében is és sajnálom de nem tudok erre választ adni mert nem volt még ilyennel dolgom! :-)
2012. nov. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%

ha nem lennének olyanok mint én ,hanem mint te és a kérdező , nem lenne mit letöltenetek és nem lenni min játszanotok... Ezt fel bírod fogni vagy tényleg ennyire együgyű vagy ?

És pontosabban ti miattatok (a kalózok miatt) nem születhetett meg egy csomó játékremek...

2012. nov. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Na itt a másik bökkenõ èn tiszessègesen megveszem a dolokat. A másik meg az, hogy enegem ezek a dolgok annyia nem èrdekelnek mert èn sport ember vagyok nem pedig otthon ülõs. De szerintem hadjuk ezt a tèmát mert ragozhatjuk ezt mèg èvekig, felejtsük el... :-) Na hello! :).
2012. nov. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fazekas Zoli válasza:
LT3.0 el megy
2013. márc. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!