Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikrofon probléma!?

Mikrofon probléma!?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új gaming headsetet, amihez van mikrofon is.Hangrögzítőnél a mikrofon tökéletesen működik, ha viszont például Skypeolni vagy CS-zni akarok, érthetetlen a hangom, mert a mikrofon zúgásszerű hangokat ad ki, és a hangomat csak érthetetlenül lehet hallani.Már minden beállítást kipróbáltam, google-n is mindent megnéztem de ugyanúgy sz@rakszik a mikrofon.Légyszíves segítsetek mert nagyon fontos lenne ha működne a mikrofon!Köszönöm a válaszokat előre is!

2012. nov. 7. 17:06
 1/1 anonim válasza:
Menj a beállításokba keresd meg a mikrofont és a jelszinteknél ott van hogy + ( nemtom hány dB) azt vedd re 0-ra vagy 10-re akkor jó lesz! Nekem is ilyen típusú problémám volt és ez hasznos volt
2016. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!