Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha a pendrive-ról kivágtam...

Ha a pendrive-ról kivágtam valamit és utána töröltem a gépről akkor azt a pendrive-ról valahogyan vissza tudom még hozni?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek nagyon nagyon fontos lenne.

2012. nov. 7. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Flash alapú meghajtókról általában nem lehet visszahozni semmit.

Ritka esetekben mégis ha nagy szerencséd van.

Próbálkozz ezekkel:

[link]


Free USB flash drive data recovery software to undelete file

ez a találat pl jónak néz ki.

2012. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a Recuva, Restoration vagy Get Data Back programokkal visszaállítani a fájlt.

Ha nem írtad még felül a pendrive-on akkor jó esélyed van rá. Szerintem a Get Data Back a legjobb program erre, a többi viszont egyszerűben kezelhető.

2012. nov. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"ha nem írtad még felül"

Ez a módszer mágneses elven működő adattárolóknál áll fenn, mert azokat nem törli a gép a működési elvből adódóan,hanem felülírja szektoronként,amikor arra szükség van.

A flash alapú adattárolók teljes mértékig eltérő alapokon nyugszanak, ott teljesen törölhetőek az adatok,így elég ritka ha aatot sikerül visszafejteni ( leginkább csak az ideiglenes tárolókból van rá lehetőség. ebben pedig leginkább az usb1.0 eszközök jeleskednek a parányi sávszélességük miatt)

2012. nov. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egyik ismerősöm xbox360-on pendrive-ot használt profilok és játék mentések tárolásához. A boxból rosszul távolította el, ezért visszadugáskor a box újra szerette volna formázni. Nem engedte az újraformázást, de semmilyen adatot nem látott rajta. PC-re dugva a Win is formázni szerette volna mert nem talált rajta fájlrendszert. Jól működő xbox360-as pendrive-ot meg tudsz nézni Win-es pc-n.

Get Data Back programmal vissza tudta állítani a teljes fájl mennyiséget. Meg van minden profil és mentés.

Erről annyit, hogy milyen eszközökön lehet törölt fájlokat visszaállítani.

2012. nov. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!