Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Packard...

Mi a véleményetek a Packard Bell laptopokról? Mennyire megbízható? és konkrétan a Packard Bell EASYNOTE F5211-HC-258HG 15,6" -os gépet mire lehet hasznosítani?

Figyelt kérdés
2012. nov. 8. 09:49
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

[link]

Ez? netán 4GB rammal adják? mert akor 120 vagy alata megéri tökéletesen

2 év garanciás

Packard Bell nem volt valami ismert márka anyira magyarországon viszon nem volt rá panasz sem anyira (persze amiböl eleve kevés van)

viszont márka alapján nem igazán lehet megitélni

tetsztet kéne kersni róla de aligha lesz ilyen kategóriáju laptopról

Amugy Acer felvásárolta a gyártót egy ideje már

viszont ha mem kátékra is kell akkor talán integrált videokártyás laptopot kéne nézned

AMD APU vagy Intel APU/IGP

2012. nov. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
* kátékra = játékra (persze sokat ettöl sem kel várni de ilyen árba jobb nemigen lesz)
2012. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

A Packard Bell az Acer kisgyereke. A gyengébb minőségű Acer cuccokat eladják Packard Bell néven. Ha felhívod a PB ügyfélszolgálatát, ACER HUNGARY jelentkezik. Sok termékhez nem lehet találni, vagy nem működik a gyári driver. Hazai szervizhálózat nincs.


Ennyit a megbízhatóságról.


Ár? Alsó kategória, olcsón kapsz viszonylag nagy tudásút.


A döntés? A tiéd. Én csak tényeket írtam. Mindenki addig nyújtózkodjon, amíg a takarója ér.

2012. nov. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
van egy lassan két éves packard bellem, de ha visszamehetnék az időben, akkor nem biztos hogy ezt választanám újra. januárban már volt szervizben, elég sokat, mert ki kellett küldeni csehországba... újra kellett rakni a gépet, illetve állandóan túlmelegedett. most a túlmelegedés újra jelentkezett, és kiderült, hogy emiatt is ki kell/kéne postáznom a központba. úgyhogy nekem már egy kicsit kezd elegem lenni belőle.
2012. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 ddrakula válasza:

Én is ezt a PB tipusú notit vettem dec 6án Intel B830,intel HD graphic,4gb ddr3 ram,500gb segate hdd.Lecseréltem a 4éves Acer aspire laptopot és nem bántam

meg,2év gari van akkuja 4és fél órát bír netezéssel és 79E

pénz volt ennyit megért.amire használom:filmek hdmi csatt a tv-re.Netezés,torrent.

ha a gari lejár akkor meg eladom veszek újjat.Halk,stabil Win7,jogtiszta szoftok és nincs baj.

-----------------------------------

PACKARD BELL MÁRKASZERVIZEK


Utazó garanciás (háztól – házig)

Budapesti ügyfélszolgálat száma (munkanapokon 9-17 óráig)

Tel.: 1-577-7766

[link]

-------------------------------------

PB letöltő közp.driverek

[link] /pb/hu/HU/content/download

2013. febr. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!