Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem olvassa be a memória...

Miért nem olvassa be a memóriakártyámat a telefonom (LG GT 540)? Lefagyott a telóm, ujrainditottam és azota azt irja ki, hogy az sd kártya üres vagy nem támogatott fájlrendszer. Probáltam formázni a kártyát de semmi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

#lg-gt540
2012. nov. 8. 10:42
 1/5 anonim ***** válasza:
vagy a memókártya rossz de szerintem kizártabb. szoftver frissítés
2012. nov. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt szeretném én is de nem tudom csatlakoztatni a telefont a géphez.letölteni semmit nem tudok a telora.hogy tudnám csatlakoztatni a telot a géphez?????rádugom a gépre azt irja ki csatlakozás elött formázni kell elindittom a formázás egy idő után kiirja hogy nem tudja a windows nem tudja formázni. ????
2012. nov. 9. 10:29
 3/5 Kalbi Css válasza:
ugyan ez a gond van nekemis...
2013. febr. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amíg nem frissítetted újra szoftvert nem lesz jó!!! ezen mit nem tudsz felfogni ??
2013. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
el kell vinni telefon szerelőhöz ha te nem tudod megcsinálni !
2013. febr. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!