Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Eltünt a multimédiás audiovezé...

Eltünt a multimédiás audiovezérlö gépemröl hogyan csináljam vissza?

Figyelt kérdés

Légyszi segitsetek rendszervisszaállitással nem megy mert nincs mentve semmi.Windows7 van telepitve.

Alaplap neve: Intel Isleton D946GZIS

Alaplap azonosítója TS94610J.86A.0047.2006.0911.0110

Busz szélessége 64 bit


És tettem bele egy hangkártyát is de nincsen hozzá telepitöm igy nem müködik

C-Media CMI8738/C3DX Audio Device PCI

Sajnos egyáltalán nincs hang a gépemen.Nagyon fontos lenne a segitségetek mert a gyerekek csak igy tudnák hallani az apukájukat mivel kint van külföldön :( Segitsetek kérlek.Elöre is köszike aki segit :)



#hang #hangkártya #Windows 7 #audio #multimédia #istelon #multimédiás vezérlö
2012. nov. 8. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Netről szedj hozzá drivert!
2012. nov. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszike de ezzel az a baj hogy nem tudom honnan és melyikt kellene le szednem ahhoz hogy jo is legyen főleg hogy windows7-em van :( így sajna nem egyszerü.Ha küldene nekem valaki linket ahonnan le tudnám szedni s telepiteni akk azt nagyon meg köszönném. Évi
2012. nov. 8. 11:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha a win 7 nem egyszerű, akkor valszeg ha adunk egy linket sem fogsz boldogulni. Jobban járnál, ha hívnál egy szakembert v. elvinnéd egy szakemberhez.

(a napfény városában én is megcsinálom)

2012. nov. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!