Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyet ahova...

Sotihasznalo kérdése:

Tudtok olyan helyet ahova feltölthetek fájlokat és megőrzi nekem aztán később leszedhetem?

Figyelt kérdés
egy olyan hely kéne ahová én felrakok valamit majd reinstall után leszedhetem (de mások ne lássák) most még tömörítés előtt 25 gb ról lenne szó

2012. nov. 9. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a felhő alapú tárhely a legalkalmasabb erre de ekkora fájlt nem tudsz feltölteni (csak 5Gb ingyenes) hacsak nem vásárolsz plusz tárhelyet!
2012. nov. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

dataponthu

Regisztrációval de Prémium nélkül csak 200MB fájlokat tölthetsz fel, Prémiummal mr 2GB a mérethatár. Amíg a Prémium előfizetésed él addig nem törlik a fájlokat.

Vagy válassz 5 DVD lemezt, vagy egy nem használt HDD-t.

2012. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek hát nekem sajnos nem ér meg 5 DVD-t úgyhogy megválok inkább tőle köszi a válaszokat
2012. nov. 10. 14:25
 4/4 anonim válasza:
Én a gmail-em képtárába töltöttem fel a képeimet.Onnan bármikor le is tölthető.Több száz képen fent van már.
2012. nov. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!