Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Trust Spotlight Webcam Pro?...

Trust Spotlight Webcam Pro? Mi a baja?

Figyelt kérdés
Tegnap vettem, nem kell telepíteni, csatlakoztatom a géphez, azt írja, hogy használatra kész, viszont nem tudok kamerázni, mert nem látnak. MSN-en se tudom beállítani, mert ott azt írja, hogy zárjak be minden programot ami használhatja a kamerát, miközben a gépen nincs megnyitva csak az msn. Tippek?

2012. nov. 10. 13:48
 1/4 A kérdező kommentje:
egyre jobb a helyzet, most már azt írja, hogy nincs is webkamera csatlakoztatva...
2012. nov. 10. 13:58
 2/4 anonim ***** válasza:
azért csak próbálj hozzá drivert keresni
2012. nov. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az van ráírva, hogy plug&go, a led lámpák mennek rajta, de azért keresek.
2012. nov. 10. 16:36
 4/4 A kérdező kommentje:
DE MIEZMÁR?! driver nincs hozzá, tegnap este még legalább felismerte, ma már fel se ismeri, az eszközkezelőben se lehet megtalálni meg sehol, már az összes usb-lyukba benyomtam és egyikben sem ismeri fel, a mikrofonjához tartozó jack-dugót ha kihúzom-benyomom azt felismeri a gép, hogy eltűnik vagy csatlakoztatom de az usb-hez nem...
2012. nov. 10. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!