Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen márkájú és tipusú...

Milyen márkájú és tipusú laptopt vegyek?

Figyelt kérdés
Ki mit javasol?Olyanra gondolok ami azért nem 500e ft-ba kerűl,de már szinte mindent tud..
2012. nov. 11. 17:19
 1/5 Vadmeggy ***** válasza:

Mindent tud? Mi mindent?

Mire kell? Mennyit szeretnél rászánni?

Gyakran hordoznád? Számít a súly?


Ha nincsenek megfogalmazva az igényeid akkor az isten se tud neked segíteni :D.

2012. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Igazad van:)Igazából ajándékba szeretném karácsonyra.Mivel nem nagyon értek a gépekhez,ezért próbáltam segitséget kérni:)Nem tudom mi a véleményed a dell márkájú gépekről.Igazából ezekről hallottam egész jókat.

2012. nov. 11. 18:16
 3/5 Vadmeggy ***** válasza:
A dell gépek valóban jók. Azért kérdeztem hogy milyen célra kell, mert ha csak netezésre filmnézésre, akkor elég egy gyengébb olcsóbb laptop is. Ha alkalmi játékra kell, akkor ott kell dedikált videókártya és megfelelő memória is. Ha a hordozhatóság is fontos, akkor érdemes egy kisebb méretű könnyebb laptopot választani. Én szívesen segítek, de az igényeket érdemes előbb felmérni, nehogy csalódás legyen belőle
2012. nov. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igazából,nem csak bőngészésre,és filmezésre kellene.Fontos lenne a megfelelő memoria is.Az is fontos,hogy minél könyebben lehessen hordozni hisz 3havonta repülget az ilető:)
2012. nov. 11. 18:26
 5/5 medhawk ***** válasza:
Dell Vostro 3460 142001 Notebook igaz nm laptop de erről hallottam jókat
2012. nov. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!