Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A böngészőkben szaggat az...

A böngészőkben szaggat az egérgörgő, mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Böngészőablakban gyakran előfordul, hogy egérrel lefelé görgetek, és egyszer csak megáll a képernyő, majd néhány további görgőmozdulat után továbbindul. Ha gyorsan görgetek, akkor továbbindulás előtt még ugrik egyet ellenkező irányba.


Először arra gyanakodtam, hogy nagyon fáradt a gépem (nem tudja kellően gyorsan megjeleníteni a dolgokat), de újraindítás után is csinálta. Próbáltam olyat is, hogy szép lassan görgettem, és amikor megállt, azonnal abbahagytam, és csak pár perccel később görgettem tovább, de az is "vak görgetéssel" kezdődött. Ebből azt a következtetést vontam le, hogy nem processzor- vagy memóriaokai vannak a hibának. (Ráadásul nemrég telepítettem újra a gépemet.)


Explorerben és Chrome-ban is jelentkezik a hiba, Wordben, Excelben viszont nem.



2012. nov. 11. 20:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ez neked mennyire hasznos infó, de pl. a Firefoxban a beállításoknál, ha nincs kipipálva a "finom görgetés", és az "automatikus görgetés", akkor nekem is ugyan ezt csinálja. Nézz utána, hogy az IE-ben, és a Chrome-ban van-e ilyen funkció. Lehet , hogy csak ez a gond.
2012. nov. 12. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt sem árt elolvasni: [link]
2012. nov. 12. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!